2021-22 Mezuniyet Töreni
Konferans Çağrısı
Koordinatörlükler & Komisyonlar

Ders ve Sınav Programı Hazırlama Koordinatörlüğü  
Koordinatör : Öğr. Gör. Nilgün Çokça (ncokca@hacettepe.edu.tr)
Koordinatör Yardımcısı : Arş. Gör. Furkan Çubukcu (furkan.cubukcu@hacettepe.edu.tr)
Koordinatör Yardımcısı : Arş. Gör. Betül Öztürk (betulozturk22@hacettepe.edu.tr)

Bölüm Uzaktan Eğitim Koordinatörü (Lisans)
Koordinatör : Öğr. Gör. Nilgün Çokça (ncokca@hacettepe.edu.tr)

Erasmus Koordinatörlüğü    
Koordinatör : Dr. Öğr. Üyesi Zühal Kurul  (zkurul@hacettepe.edu.tr)
Koordinatör Yardımcısı : Arş. Gör. Melis Yıldız (melis.yildiz@hacettepe.edu.tr)

Erasmus Staj Koordinatörlüğü    
Koordinatör :Doç. Dr. Dilek Başar Dikmen (dbasar@hacettepe.edu.tr)

Yandal  & Çift Anadal Koordinatörlüğü    
Koordinatör : Arş. Gör. Umut  Gündoğdu (umutgundogdu@hacettepe.edu.tr) 

Yatay & Dikey Geçiş Koordinatörlüğü    
Koordinatör : Arş. Gör. Kadir Dikici    (kadirdikici@hacettepe.edu.tr)

Mevlana & Farabi Koordinatörlüğü    
Koordinatör :Doç. Dr. Bahar Bayraktar Sağlam (sbahar@hacettepe.edu.tr)

Bologna Koordinatörlüğü (Lisansüstü)
Koordinatör : Prof. Dr. Zafer Çalışkan (caliskan@hacettepe.edu.tr)

Uluslararası Eğitim ve İşbirliği Koordinatörlüğü    
Koordinatör : Prof. Dr. Arzu Akkoyunlu Wigley (arzus@hacettepe.edu.tr)

ÖYP Koordinatörlük & Komisyonlar
Koordinatör: Doç. Dr. Selcen Öztürk (selcen@hacettepe.edu.tr)
Mal Muayene ve Kabul Komisyonu: Doç. Dr. Selcen Öztürk (selcen@hacettepe.edu.tr)
Mal Muayene ve Kabul Komisyonu :Arş. Gör. Melis Yıldız (melis.yildiz@hacettepe.edu.tr)

Tanıtım Koordinatörlüğü
Koordinatör: Dr. Öğr. Ü. M. Aykut Attar (maattar@hacettepe.edu.tr)
Koordinatör Yardımcısı : Arş. Gör. Baver Yeşilyurt (vi.baver@gmail.com)

Staj Koordinatörlüğü    
Koordinatör: Prof. Dr. Derya Güler Aydın (guleraydinderya@gmail.com)
Koordinatör Yardımcısı : Arş. Gör. Onurcan Yazıcı (onurcanyazici@hacettepe.edu.tr)

Oryantasyon Koordinatörlüğü
Koordinatör: Arş. Gör. Baver Yeşilyurt (vi.baver@gmail.com)

Risk Koordinatörlüğü     
Koordinatör: Dr. Öğr. Ü. Onur Yeni (oyeni@hacettepe.edu.tr)

Af Öğrencileri Koordinatörlüğü    
Koordinatör : Doç. Dr. Ali Murat Berker (aliberker@hacettepe.edu.tr)

Kurum Dışı İlişkiler Koordinatörlüğü    
Koordinatör : Doç. Dr. Muammer Kaymak (mkaymak@hacettepe.edu.tr)

Sosyal Sportif Etkinlikler Koordinatörü    
Koordinatör : Doç. Dr. Özgür Teoman (ozgurt@hacettepe.edu.tr)

Diploma ve Mezuniyet Töreni
Arş. Gör. Kadir Dikici (kadirdikici@hacettepe.edu.tr)
Arş. Gör. Oğuzhan Ata (oguzhanata@hacettepe.edu.tr)

Taşınır Mal Sayım Sorumlusu ve Kayıt Yetkilisi    
Arş. Gör. Baver Yeşilyurt (vi.baver@gmail.com)

Bölüm Web Sayfası Sorumluları    
Arş. Gör. Dr. Pınar Sezer (psezer@hacettepe.edu.tr)

Özdeğerlendirme Komisyonu Sorumlusu    
Dr. Öğr. Ü. Zühal Kurul (zkurul@hacettepe.edu.tr)